TJK TV

COPPERFIELD Avram Barokas Koşusu Kazandı

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 2 Haziran Cuma akşamı düzenlenen, 2003 yılında vefat eden merhum TJK Asli Üyesi Avram Barokas Koşusu, programın 7. mücadelesi olarak gerçekleşti.

COPPERFIELD_Avram_Barokas

3 yaşlı safkan İngiliz taylarına mahsus, çim pistte 1600 metre mesafede düzenlenen 2017 yılı Avram Barokas Koşusu'nu (KV-8 / S), Duygu Fatura'nın sahibi ve yetiştiricisi olduğu COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) jokeyi Gökhan Kocakaya ile 1.36.28'lik derece yaparak kazanmayı başardı.

Yarış kariyerinin 14. startından 8. birinciliğini çıkarmayı başaran al erkek safkan ayrıca Tay Deneme Koşusu (G2), TYAY ve Sah. Der. Koşusu (G2), Eskişehir Koşusu (A2), Peri Bacaları Koşusu (A3), Cihangir Koşusu (KV-8) ve Utku Doğdu Koşusu (KV-7) galibidir.

Çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda, Komiserler Kurulu Kararı ile KING OF ROCK ve STORM SEA SWELL isimli tayların start almamasıyla, 3 yaşlı 6 İngiliz tayı katıldı. Birincilik ikramiyesi 75.000 TL olan koşunun ikinciliğini, GREY CLOUD (Green Gönen - High Tea / Galetto) elde ederken, MOB RULES (Mountain Cat - Helderberg / Diesis) üçüncü,  ZEYNEPSU (Kaneko - Ricca Donna / Ocean Crest) de dördüncü oldu.

COPPERFIELD'in kazandığı koşuda farklar 4 Boy - 1 Boy - Uzak şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Maneko: Tebrikler |admin: Tebrikler |Maneko: Mandrake tşk ederim |mandrake: tebrikler |Amisos55: Teşekkürler..:)) |