TJK TV

Yurtdışındaki Atçılarımızın Başarıları Tüm Hızıyla Sürüyor

QAVIY CASH

QAVIY CASH

3 Temmuz Pazartesi günü Britanya, ABD ve Almanya’da yurtdışındaki Türk atçılardan 3 farklı galibiyet geldi. Britanya’da Temmuz ayına önce Koropick’in G3 galibiyetiyle, akabinde Murad Khan’ın birinciliğiyle başlayan Vefa İbrahim Aracı Ekürisi, Pazartesi günü de TJK TV ile TAY TV ekranlarından da naklen yayınlanan ve üzerine müşterek bahis kabul edilen koşuda QAVIY CASH (Oasis Dream – Neartica / Sadler’s Wells) jokey Josephine Gordon ile galibiyete uzandı ve eküri Temmuz ayının ilk 3 gününde 3 birincilik elde etmiş oldu. 

GROUPTHINK

GROUPTHINK

Öte yandan aynı gün ABD’nin Philadelphia Parx Hipodromu’nda gerçekleştirilen Claiming koşuyu Kantarmacı Ekürisi’ne ait GROUPTHINK (Majestic Warrior – Road to Mandalay / Sea of Secrets) jokey Jorge A. Vargas Jr. ile kazanıp ekürisinin başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Pazartesi günü bir diğer güzel haber de Almanya’dan geldi. Son dönemde üst üste başarılı koşulara imza atan jokey Erhan Yavuz, Hamburg’da koşulan 1400 metre çim pistteki koşuyu 5 yaşındaki PRAISE (Lawman - Double Vie / Tagula) isimli kısrakla kazanmayı başardı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |