TJK TV

Mimar Sinan Koşusu Kupası Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Bu yıl ilk kez Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliği ile düzenlenen Mimar Sinan Koşusu “Kupa Tasarım Yarışması” sonuçlandı. 

Prof. Rahmi Aksungur Başkanlığında; Prof. Neslihan Pala, Yrd. Doç. Önder Büyükerman ve YKK Üyesi ve Kulübümüz Asli Üyesi Şeref Somtürk’ten oluşan Seçici Kurul toplantısı, 7 Temmuz Cuma günü saat 13.00’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nde gerçekleştirildi. 

Birincilik ödülü

Birincilik ödülü
 
Yarışmaya katılan 15 tasarımdan 00007 rumuzlu tasarımın sahibi Ömer Kasımoğlu, birincilik ödülüne layık görüldü.  68306 rumuzlu tasarımın sahibi Çiğdem Yıldırım ve  57612 rumuzlu tasarımın sahibi Oğuzhan Güdek ise yarışma kapsamında mansiyon ödülüne layık görüldü.

mansiyon1

Mansiyon ödülü

mansiyon2

Mansiyon ödülü
 
Birincilik ödülüne layık görülen tasarım gümüş malzemeden imal edilerek, 6 Ağustos günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek olan Mimar Sinan Koşusu’nu kazanan atın sahibine takdim edilecek. Aynı gün yarışmaya katılan tasarımlar da Şeref Salonu’nda sergilenecek.  

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Basiretiniz bağlanmış, Mandrek ... |mandrake: Bilin bende son ayak hangi at ... |İso2: Teşekkürler MANEKO bey bol şan ... |maneko: tebrikler |mandrake: Tebrikler |