TJK TV

Karacabey Tarım İşletmesi Koşusu'nu SORGUNASLANI Kazandı

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13 Temmuz Perşembe gününün en önemli koşusu olma özelliğine sahip Karacabey Tarım İşletmesi Koşusu, programın 6. mücadelesi olarak saat 16.30'da gerçekleşti.

SORGUNASLANI

3 yaşlı Arap taylarının, Ankara yarış sezonu içerisindeki önemli randevularından biri olan Karacabey Tarım İşletmesi Koşusu (Açık-G2/DH) son derece keyifli bir mücadeleye sahne oldu. Son metrelere kadar yaşanan üst düzey mücadeleden galip ayrılan isim; M. Yasin Erarslan'ın sahibi olduğu, Karacabey Tarım İşletmesi yetiştirmesi doru erkek safkan SORGUNASLANI (İzbatur - Serhankızı / Serhanbey) oldu. Jokeyi Uğur Polat idaresinde bu önemli mücadelede boy gösteren tay, üst üste ikinci koşu galibiyetine, Karacabey Tarım İşletmesi Koşusu'nu kazanarak ulaştı.

3 yaşlı safkan Arap taylarının kıyasıya bir mücadele verdiği 2017 yılı Karacabey Tarım İşletmesi Koşusu, çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 200.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikinciliğini, YURDAKUL (Şövalye - Nargül / Emael) elde ederken, SELKUT (Özgünhan - K. Irak 61 / Arslanbey) üçüncü, AKINSOY (Ufukbir - Serengül / Sergen) isimli tay ise tabelanın son basamağının sahibi oldu.
 
Kazanan SORGUNASLANI için koşunun bitiriş derecesi 1.33.33 olurken, farklar Boyun - 3,5 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Maneko: Tebrikler |mandrake: Teşekkür |admin: Tebrikler |Newcastle: Hepinze tsk ederim cok sagolun |mandrake: tebrikler |