TJK TV

TSYD Ankara Şubesi Koşusu'nu WIN THE WEST Kazandı

22 Temmuz Cumartesi günü, Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda düzenlenen ve programın tek kupalı mücadelesi olan 2017 yılı Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi Koşusu, günün 6. koşusu olarak gerçekleşti.

WIN THE WEST

Keyifli bir mücadeleye sahne olan, Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi Koşusu'nun (KV-6), 2017 yılı galibi Yıldırım Gelgin'in sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru erkek safkan WIN THE WEST (Win River Win - Westernize / Gone West) jokeyi Ahmet Çelik idaresinde kazanmayı başardı. 

3 yaşlı safkan İngiliz taylarının mücadele verdiği koşu, kum pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 53.000 TL birincilik ikramiyesi olan,  8 atın start aldığı koşunun ikinciliğini, AYRTON (Victory Gallop - Fiyo / Native Procida) elde ederken, eküri safkanlardan UNDAUNTED (Rey De Cafe - Cherry Red / Running Stag) üçüncü, son atakları ile OCEAN GODDESS (Lion Heart - Automatic Control / Al's Theatre) ise tabelayı tamamlayan tay oldu.
 
Kazanan WIN THE WEST için koşunun bitiriş derecesi 2.10.70 olurken, farklar 2,5 Boy - 4,5 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Maneko: Tebrikler |mandrake: Teşekkür |admin: Tebrikler |Newcastle: Hepinze tsk ederim cok sagolun |mandrake: tebrikler |