TJK TV

TJK Diyabakır Ahır Duyurusu

TJK Diyabakır Ahır Duyurusu


1-    05.09.2017 – 14.12.2017 tarihleri arasında Diyarbakır Hipodromunda yapılacak yarışlar için ahır tahsis müracaatlarının kabulü 07 Ağustos 2017 Pazartesi günü başlayacaktır. Son müracaat tarihi 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 17.00’ye kadar olup, bu tarihten sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
 
2-   Başvurular, Türkiye Jokey Kulübü tarafından hazırlanan müracaat formları doldurulmak sureti ile Hipodrom Müdürlüklerine yapılacaktır.
 
3-    Yanıltıcı, yanlış bilgi içeren formlar değerlendirmeye alınmayacak ve o eküriye ait atların hiçbirine ahır tahsisi yapılmayacaktır.
 
4- Tahsisler; yarış programı, atın genel performansı ile son yılki performansı, sağlık durumu (At Hastaneleri kayıtları dikkate alınarak), Genel Hükümlerin ilgili maddeleri, handikap puanı, son koşu tarihi, doping cezası, Arap atlarının eşkal ve ırk vasıfları yönünden muayeneleri vb. kriterler göz önüne alınarak yapılacaktır. Kulübümüz aşılama programına ve ilgili duyurulara uygun olarak aşısı tamamlanmamış atlara/taylara ahır tahsis edilmeyecektir.
 
5- DİYARBAKIR  HİPODROMU AHIRLARI AYLIK (KDV DAHİL):  Sezon Süresi  Sezon Fiyatı
   
     Münferit Boks Başına :              75.-TL                         3,5 AY             260.-TL  olarak belirlenmiş olup,
 
    müracaat sırasında avans olarak sezonluk münferit boks ahır ücreti alınacaktır.
 
ÖDEME ŞEKİLLERİ:


a) Tüm hipodromlardan yapılacak müracaatlarda Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank ve Finansbank kredi kartları ile World özellikli Vakıfbank, Yapı Kredi, Albaraka ve Anadolubank, Bonus özellikli Garanti Bankası, TEB, Denizbank, Şekerbank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ING Bank, A Bank ve Tekstilbank (ICBC Bank) kredi kartları ile yapılacak ödemelerde müracaat anında peşin fiyatına vade farksız 9 taksit uygulanacaktır.


b) Nakit olarak yapılacak ödemeler ise peşin olarak tahsil edilecektir.
 
6- Tahsis yapılamayan atların sahiplerine tahsil edilen avans, varsa cari hesap borçları mahsup edildikten sonra iade edilecektir.
 
7- Ahır-seyis odaları yapı ve müştemilatlarına verilen zarar At Sahibinden tahsil edilecektir.
 
8- 2017 Yılı Genel Hükümleri 15/m-B; “Aynı anda farklı hipodromlarda devam eden yarış dönemlerinde, herhangi bir  hipodromda ahır tahsisi olan atlar için, at sahibinin müracaatı ile imkânlar dâhilinde bir veya birden fazla ahır tahsis değişikliği yapılabilir.” hükmüne istinaden at sahibi tahsis yapılan atının yerine bir diğerini, atın 4, 6/ç ve 15/m-F maddelerine uygunluğu ile Türkiye Jokey Kulübü Genel Müdürlüğü’nün müsaadesini almak şartı ile getirebilecektir.
 
  9- Türkiye Jokey Kulübüne vadesi geçmiş/muaccel hale gelmiş borcu olan At Sahiplerinin müracaatları kabul edilmeyecektir.
 
10- Mücbir sebepler dışında, Diyarbakır Hipodromuna 20 Eylül  2017 tarihine kadar getirilmeyen atların, ahır tahsisleri iptal edilecek olup, yatırılan avans ise Türkiye Jokey Kulübü’ne irad kaydedilecektir.
 
11-Tahsis süresi içerisinde herhangi bir sebep ile tahsis edildiği Hipodrom ahırlarından çıkarılan atların en geç bir ay içerisinde tekrar hipodroma dönmediğinin tespit edilmesi halinde ahır tahsisleri iptal edilecek ve ahır ücretleri Türkiye Jokey Kulübüne irad kaydedilecektir.
 
İlgililere ilanen

Türkiye Jokey Kulübü

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |