TJK TV

Uluslararası Boğaziçi Koşusu’ndan SECRET NUMBER Zaferle Ayrıldı

Avrupa’dan gelen misafir safkanları ağırladığımız ve 2003 yılından bu yana tüm dünyada "black type" statüsünde olan Boğaziçi Koşusu (G2 / ULS) bu yıl 3 Eylül Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi.

SECRET NUMBER

Uluslararası Boğaziçi Koşusu'nda zafere, Godolphin Ekürisi'nin sahibi olduğu, Saeed Bin Suroor antrenesindeki SECRET NUMBER (Raven's Pass - Mysterial / Alleged) isimli safkan, Fransız jokeyi Gerald Mosse ile uzandı.

Festivalin en uzun mesafeli Uluslararası yarışı olan Boğaziçi Koşusu, çim pistte 2400 metre mesafede gerçekleşti. 180.000 Euro birincilik, 306.000 Euro toplam ikramiyeli koşuda 3+ yaşlı, 3'ü yerli, 3'ü yabancı olmak üzere toplam 6 İngiliz atı start aldı. 

Godolphin ekürisinin bir diğer atı olan FUTURE EMPIRE’ın start almadığı koşuda ikinciliği, İngiliz jokeyi Oisin Murphy ile start alan ELBERETH (Mounth Nelson - Masandra / Desert Prince) elde ederken, Halis Karataş ile start alan Türk atı VICTORY IS OURS (Victory Gallop - Lovely Doyoun / Doyoun) üçüncü, bir diğer İngiliz jokey Jack Mitchel ile koşuya katılan, Aracı ekürisi safkanı CRIMEAN TATAR (Sea The Stars - Unity / Sadler's Wells) da dördüncü olarak tabelayı tamamladı.. 

Kazanan SECRET NUMBER için koşunun bitiriş derecesi 2.32.41 olurken, farklar ise 2 Boy - Boyun - 1/2 Boy  şeklinde sonuçlandı. 

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Maneko: Tebrikler |admin: Antalya'ya göre değerlendirdik ... |İso2: Bu kuponum İZMİR, Kuponumdur, ... |İso2: Sayın yönetici ykarda gözükan ... |mandrake: Jeneriklik yatış bu olsa gerek ... |