TJK TV

AtKoşar'dan Rekor İkramiye 11.50 TL ile 54.277 TL

Merhaba Sayın Üyelerimiz,

AtKoşar olarak yine bir rekor ile karşınızdayız. Sitemizin Admini 10 Mayıs 2017 Elazığ yarışlarında 11.50 TL'lik kupon ile altılıyı tutturarak 54.277 TL kazandırdı. Sitemizde değerlendirip oynayan varsa güle güle harcasın diyoruz. Daha önce Admin kuponlarının yorumunda da belirttiğimiz gibi Adminimiz çok fazla kupon yapmaz. Bunun nedeni Adminimizin deriz analiz yapmasıdır. 

Şunuda belirtmek isteriz ki sitemiz yeni açıldığından Admin kuponlarını tüm üyelerimiz görebilmektedir. Yakın zamanda sitemize yeni özellikler ekleyeceğiz. Sizlerin sitemizde hem kazanç sağlayıp hemde keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak bazı güncellemeler yapacağız. Bunlardan bir  taneside Admin kuponlarını yakında sadece abonelerimiz görüntüleyebilecektir. 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli çalışmaktayız. Sizlerde Abone olarak hem daha fazla imkandan hemde bizleri ve yazarlarımızı motive ederek yarışlarda daha sıkı analiz yapmamızı sağlayabilirsiniz. 

Tüm üyelerimiz bol şans ve kazançlar dileriz.

AtKoşar Yönetimi

Admin 10Mayıs Elazıg 1Admin 10Mayıs Elazıg 2

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |