TJK TV

Hikmet Birol Koşusu’nu BITCOIN Kazandı

8 Eylül Cuma akşamı, İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen ve programın tek kupalı mücadelesi olan Hikmet Birol Koşusu, saat 20.00'de düzenlendi.

 

Gecenin bu en önemli Koşusu'nu (KV-6), Gülnur Gülerce'nin sahibi ve yetiştiricisi olduğu 3 yaşlı doru erkek safkan BITCOIN (Victory Gallop - Flashys Song / Songandaprayer) jokeyi Selim Kaya idaresinde kazanmayı başardı. Yarış yaşamının 9. startından 7. birinciliğini çıkarmayı başaran BITCOIN son olarak, 4 Mayıs 2017 tarihinde Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda katıldığı KV-6 mücadeleyi, bugünkü jokeyi Selim Kaya idaresinde kazanmayı başarmıştı.

3 yaşlı safkan İngiliz taylarının mücadele ettiği koşu, kum (sentetik) pistte 1500 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 53.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve 13 safkanın start aldığı koşunun ikinciliğini, AK DIAMOND (Win River Win - Cybele / Royal Abjar) elde ederken, PRINCE OF THESOUTH (Luxor - Aria / Sri Pekan) üçüncü, son atakları ile MISTER TICKER (Mountain Cat - Noble Dame / Bullmarket) ise tabelayı tamamlayan tay oldu.
 
Kazanan BITCOIN için koşunun bitiriş derecesi 1.30.54 olurken, farklar 2,5 Boy - 3 Boy - 1,5 Boy   şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Newcastle: Hepinze tsk ederim cok sagolun |mandrake: tebrikler |Newcastle: Tsk ederim |admin: Tebrikler |Amisos55: YB....THİRSK |