TJK TV

Bahadır Gödek Koşusu’nu BITCOIN Kazandı

2014 yılında aramızdan ayrılan merhum Asli Üyemiz Bahadır Gödek adına düzenlenen koşu, 22 Eylül Cuma akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda günün 7. mücadelesi olarak gerçekleşti.

2017 yılı Bahadır Gödek Koşusu'nu (KV-9/S) Gülnur Gülerce'nin sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru erkek safkan BITCOIN (Victory Gallop - Flashy Song / Songandaprayer) jokeyi Selim Kaya ile kazanmayı başardı.
 
Kum (sentetik) pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen, 87.000 TL birincilik ikramiyesi olan Bahadır Gödek Koşusu'na, 3 yaşlı 7 tay katıldı. Koşuyu kazanan BITCOIN isimli safkanın ardında ikinciliği, kır erkek safkan GRAYEMPIRE (Win River Win - Stryn / Strike The Gold) elde ederken, bu iki safkanın iç kulvarında yer alan isim olan URASHAN (Victory Gallop - Asafa / King's Best) üçüncü, son atakları ile FARİLYALI (Dai Jin - Lady Wolf / Wolf) ise tabelayı tamamlayan isim oldu.
 
Yarış yaşamının 8. birinciliğine uzanan BITCOIN son olarak, 8 Eylül tarihinde katıldığı Hikmet Birol Koşusu'nu (KV-6), bugünkü jokeyi Selim Kaya idaresinde kazanmayı başarmıştı.
 
Kazanan  BITCOIN için koşunun bitiriş derecesi 2.03.68 olurken, farklar 1,5 Boy - 1 Boy - 2 Boy  şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Tuşlama hatasından gitti, 227 ... |İso2: Belmont.. |İso2: Will |İso2: Philadelphiaa... |İso2: 2.misli oldu... |