TJK TV

Kadın Seyis Projesinin Kocaeli Etabı Başladı

Kırsalda Kadın Seyis Yetişiyor Projesinin Kocaeli etabı, 16 kadın kursiyer ile birlikte 11.10.2017 tarihinde saat 11:00’de yapılan saygı duruşu ve İstiklal marşı ile start almıştır. Kurs, şimdiye kadar açılan kursların içerisinde Üniversitesi bünyesinde yapılan ilk kurs olma özelliğinde olup Kartepe Atçılık Meslek Yüksekokulunda eğitime başlandı.

Açılışa; Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Kocaeli Tarım İl Müdürü İlhan Özel, Kocaeli Tarım İl Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Teoman Bozoğluer, İşkur İl Müdür Vekili Engin Gülmez, İşkur İl Müdür Yardımcısı Nurullah Horel, Kartepe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sami Demirci, Kartepe Halk Eğitim Müdürü Halil İbrahim Alkan, Kocaeli Üniversitesi Kartepe Atçılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Erdener Balıkçı, Türkiye Jokey Kulübü Müdürü Kaan Eren ve Kartepe Mali-İdari Müdür Yardımcısı Gökhan Elyürek katılımda bulundu.

Açılış sonrası Protokol ve kursiyerler ahır alanlarını, padokları, Hipoterapi alanını gezerek yetkililerden ön bilgileri almışlardır. Kursiyerler okul alanını gezerken ilk kez atlara dokunma fırsatı da buldular.

..: İso2 :..

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Teşekürler, bu gün için bol şa ... |mandrake: tebrikler, süper kupon. |admin: Tebrikler |İso2: Bu kupona son ayakta 3 no lu a ... |mandrake: tebrikler kardeşim.. |