TJK TV

23 Mayıs 2017 Ankara Koşusu Nesine Tahmin ve Yorumları

1.Ayak
Sert gruptaki son yarışı kendisine bir nevi galop niyetine gelecek olan Hoy Hooy, elverişli rakipler arasında kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Gazibatur, sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Çime çıktığı ilk startında tatminkar bir 3.lükle ayrılan Zuzunaz, form tutma yolundaki Desting Storm ve aşama içerisindeki Dark Queen ihmale gelmezler. Zaman zaman ters koşabilen Go Wid, hazırlıkları olumlu Binnaz ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Mülteci kollanılması gereken diğer safkanlar.

SIRALAMAM: 3-2-12-9-8-11-7-4

2.Ayak
5 gün önce katıldığı son 1400 metrelik çim yarışını tabela dibinde tamamlayarak yeşil ışık yakan Büyük Kral, sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde adından bahsettirecektir. Yine aynı koşunun 3.sü Ağa Bakırtaş, ayağına çok çabuk Bekirim ve kazanarak moral bulan Feronia yarışa ortak olabilecek diğer safkanlar. DİLBAĞI takan Balım Ege’den çok farklı bir yarış gelebilir. Sorunları halledilen Socrates, yeterli görünen çalışmalarıyla dinç gireceği sınavında beklentilerin üzerinde koşabilecek yetenekte. Yükselişteki My Bird ve gücü oranında başarılı olan Karataşlı sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 12-8-2-4-3-1-7-6

3.Ayak
Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1400 metrelik çim yarışını 1.23.70’lik derecesiyle kolay ve sermayeli kazanan Drive Faster, eksiksiz hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 3-8-12

4.Ayak
Tam dişine göre rakipler arasında start alacak olan Pure Love ile sürekli üzerine koymaya başlayan Takarrof arasındaki mücadeleye, formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Lost On You’da iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 8-4-3

5.Ayak
İstanbul’da sert grupta katıldığı son 1200 metrelik çim yarışını 1.18.57’lik derecesiyle zorlanmadan 7.likle ayrılan Marissa, bilinen üstün kum performansıyla oldukça ön plana çıkmakta. Kısrağı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1

6.Ayak
Artan bir kondisyona sahip bulunan Kısmet Kız, toparlanma çabası içerisindeki Müderris, üstün süratiyle bilinen Ayşerose ile etkisiz son çim yarışını ölçü almadığım Çelekan öncelikli değerlendirmeye alınmalı. Kekeç Bey, Batınhan ve Ziganadan hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 3-1-2-4-6-12-13

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Philadelphia... |Amisos55: son ayak 1-13 Eküri idi gözünü ... |İso2: Kenilworth... |İso2: Finger... |İso2: Bu kupon 4.ayaktan 2 misli 77, ... |