TJK TV

23 Mayıs 2017 Kocaeli Koşusu Nesine Tahmin ve Yorumları

1.Ayak
Formunu sürekli geliştiren ve oldukça vasat rakipler arasında mücadele verecek olan Kara Sülo, bu kez çok daha iyi tanıyacağı piste şeytanın bacağını kırmaya çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 10

2.Ayak
İstanbul’daki hazırlıkları oldukça iyi Sake Bomb, etkisiz son çim yarışını bizlere unuttarabilir. Form durumu üst düzey White Crest, uyum içerisindeki pilotuyla başarılarına bir yenisini eklemeye çalışacak. Uygun kilolarıyla Toygar ile Parlan ihmale gelmezler. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Chicago, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayabilir. İstikrarlı Kara Şimşek ve toparlanan Rüzgar Gold hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 4-10-12-13-3-8-2

3.Ayak
Ufak tefek sorunları halledilen ve İstanbul’da eksiksiz bir hazırlıktan geçen Gaddara, orijini olarak yatkın olduğu piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Kocaeli pistinde katıldığı iki startı da ışıltılı Fırtına Toynak, devam ettirdiği güzel durumuyla en az favori kadar iddialı olur. Mister Rain, Tokatçı ve İlkerbeyli sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 5-6-2-1-3

4.Ayak
Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşan Yıldızhan Star, üst üste kazanmayı bilen Tahiri, koşunun tempolu gidecek olması lehine More Than A Game ve başarılı bir sezon geçiren Magrib ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 8-2-3-6

5.Ayak
Cumartesi sabahı bu günkü ekürisi Hashtag ile birlikte yaptığı 1000/1.02.8 – 400/24.8 R güzel dereceli galobunu kolay bir şekilde tamamlayan Mister Right, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Yine İstanbul’dan çok iyi giden Datome ve Megaforce sert rakipler. Divine Boy sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 6-2-5-3

6.Ayak
Daha önce geride bıraktığı rakipler arasında mücadele veren Embir Han, mesafesinde birinciliğin en güçlü adayı. İnatçı yapıya sahip Seldanınoğlu ve hazırlıkları yeterli Baydarşah favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 2-1-5

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Maneko: Tebrikler |admin: Tebrikler |Maneko: Mandrake tşk ederim |mandrake: tebrikler |Amisos55: Teşekkürler..:)) |