TJK TV

Yeşil Bursa Koşusu'nda Birinciliğe MORE THAN A GAME Uzandı

Geçmiş koşu performansları son derece başarılı 3+ yaşlı safkan İngiliz atlarının mücadele ettiği Yeşil Bursa Koşusu, 10 Kasım Cuma günü Bursa Osmangazi Hipodromu'nda düzenlendi.

Son metrelere kadar müthiş bir mücadelenin yaşandığı Yeşil Bursa Koşusu'nu (Açık-A2)Emir Alkaş'ın sahibi olduğu, Ron & Fran Stolichtarafından yetiştirilen 6 yaşındaki doru erkek safkan MORE THAN A GAME(Awesome Again - Infomint / Key To The Mint) jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başardı.

Kum pistte 1800 metre mesafe üzerinden düzenlenen, 148.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve 3+ yaşlı  10 safkan İngiliz tayının start aldığı koşunun ikinciliği, kazanan MORE THAN A GAME isimli safkanın hemen dışındaki ANGEL HORSE (Sri Pekan - Miss Judge / Strike The Gold) Murat Gündüzeli idaresinde elde ederken, iç kulvara yakın isim olan KINOWA (Mountain Cat - October Baby / Eagle Eyed) Halis Karataş ile üçüncü, REBEL YELL (Dai Jin - Shaw Avenue / West By West) ise bu önemli koşudan Kadir Tokaçoğlu ile dördüncü olarak ayrıldı.

Kazanan MORE THAN A GAME için koşunun bitiriş derecesi 1.54.65olurken, farklar Baş - Burun - 3 Boy  şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |