TJK TV

SON DAKİKA TÜYOLARINA BAKMADAN KUPON YAPMAYIN

1.Ayak: 1900 mt.’lik çim pistte yapılacak 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile ALTILI GANYAN’ın birinci ayağı için start verilecektir. 2 – GAZİBATUR , 3 – HOY HOOY , 11 – GO WIID ve 12 – ZİŞANIM buradaki şanslı safkanlardır. Sürprizi ise; 5 – RAPIDAMENTE yapabilir. 7 – MY BIRD sürpriz için değerlendirilebilir.

2.Ayak: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1200 mt.’lik çim pistte izleyeceğimiz HANDİKAP-15 koşuya ise; 3 Yaşlı 12 İngiliz atı katılacaktır. Beşli Ganyan’ın başlayacağı bu koşuda günün ganyanı da bulunuyor, dikkat… 4 – FERONIA , 2 – BEKİRİM , 8 – AĞA BAKIRTAŞ ve 1 – SOCRATES burada kazanmaya yakın isimler olup, kuponlara ayrımsız bir şekilde yazılmasını öneririm.

3.Ayak: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ise 1400 mt.’lik çim pist üzerinde ekranlara gelecektir. Son yarışını rahat kazanan 5 – DRIVE FASTER yine kazanmaya en yakın safkan olup, günün bankosu olarak önerimdir.

4.Ayak: ÜÇLÜ GANYAN oyunu ise günün bir diğer MAIDEN yarışı ile gerçekleştirilecektir. 4 – TAKARROF , 8 – PURE LOVE , 2 – FIRST NIP ve 3 – LOST ON YOU buradaki şanslı gördüğüm safkanlardır.

5.Ayak: 1500 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz, 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 yarışında; 1 – MARİSSA ve 2 – DOLUDİZGİN kapışmasına son düzlükte 5 – KÖRDÜĞÜM ve 4 – GÜNYÜZÜ katılabilir… 

6.Ayak: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi ile ANKARA’da günün son startı verilecektir. Altılı Ganyan’ın son ayağını oluşturan bu koşu 1200 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. Yarış hayatından bu yana sürekli çim pistte koşturulan 7 – SİNAÇÖLÜ, gerek grup yarışı gerekse KV yarışlara katılmış bir isimdir… Burada galobunda yapmış olduğu başarıyı koşuya yansıtması halinde söz sahibi olabileceğini düşünüyorum ve günün riskli bankosu olarak buraya yazıyorum… Bana kızmayın ben 1.05’e koşan ata güvenirsem banko veririm… Yoksa sürpriz ararım ki burada burnuma sürpriz kokuları gelmiyor değil… SİNAÇÖLÜ ilk kum yarışında bence başarılı bir performans sergileyecektir.

Kupon Tahmini 
1.AYAK: 2 – 3 – 11 – 12 // 5
2.AYAK: 4 – 2 – 8 – 1 // 7
3.AYAK: 5 – DRIVE FASTER (BANKO)
4.AYAK: 4 – 8 – 2 – 3
5.AYAK: 1 – 2 // 5 – 4
6.AYAK: 7 – SİNAÇÖLÜ (BANKO)

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Maneko: Tebrikler |mandrake: tebrikler |admin: Tebrikler |Maneko: Tebrikler |admin: Tebrikler |