TJK TV

Münir Köseoğlu Koşusu’nu YAĞMURUN FISILTISI Kazandı

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 28 Mayıs Pazar günü düzenlenen merhum Asli Üyemiz Münir Köseoğlu Koşusu, programın 8. mücadelesi olarak gerçekleşti. 

Munir_Koseoglu_Kosusu_1

3 yaşlı safkan dişi İngiliz taylarına mahsus, kum (sentetik) pistteki 2000 metre mesafede düzenlenen, 2002 yılında kaybettiğimiz Asli Üyemiz adına düzenlenen bu koşuyu (KV – 7/D), Özgür Aydın'ın sahibi olduğu, Serkan Özgür tarafından yetiştirilen YAĞMURUN FISILTISI (Scream to Scream - Velo Breeze / Velociraptor) jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde 2.08.17'lik derece yaparak kazanmayı başardı.

Üst üste 4. birinciliğini elde etmeyi başaran doru dişi tay YAĞMURUN FISILTISI, elde ettiği Münir Köseoğlu Koşusu galibiyetiyle, yarış kariyerinin de en önemli başarısına ulaşmış oldu.

ALTIN ÇİLEK isimli safkanın, Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşuya, 5 safkan katıldı. Keyifli mücadelede, kazanan YAĞMURUN FISILTISI isimli safkanın arkasında ikinciliği, SENOŞ (Unaccounted For - Sigar / Always A Classic) elde ederken, CEP DURAK (Victory Gallop - Altın Renet / Common Grounds) üçüncü, son atakları ile PRINCESS DI (Kaneko - Keepin Company / Minashaft) ise dördüncü olarak koşuyu tamamladı.

Munir_Koseoglu_Kosusu_2

60.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda farklar 1,5 Boy - 4 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Tuşlama hatasından gitti, 227 ... |İso2: Belmont.. |İso2: Will |İso2: Philadelphiaa... |İso2: 2.misli oldu... |