TJK TV

A. Yücel Birol Koşusu’nu BLAZE TO WIN Kazandı

İstanbul Veliefendi Hipodromu 14 Haziran Çarşamba günü, 2015 yılında kaybettiğimiz ve bu sene ikincisi düzenlenen A. Yücel Birol adına düzenlenen koşuya (KV - 7) ev sahipliği yaptı.

blaze to win
 
4+ yaşlı 8 İngiliz atının, çim pistte 1900 metre mesafede birincilik mücadelesi verdiği koşuyu Enis Emre Gelgin'in yetiştirdiği, Levent N. Gelgin’in sahibi olduğu BLAZE TO WIN (Win River Win – Lovely Blaze / Sri Pekan) isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik idaresinde kazandı.
 
2014 yılında düzenlenen 88. Gazi Koşusu'nu kazanma başarısı göstermiş olan BLAZE TO WIN, kariyerinin 32. startında 10. birinciliğine ulaşmış oldu.
 
Birincilik ikramiyesi 60.000 TL olan koşuda ikinciliği MARVELOUS IRON (Bernstein-Princess Aries/Royal Anthem) elde ederken, koşudan BÜYÜK AĞA (Mountain Cat-Roxie Hart/Danehill) üçüncü, GÜNGÖR BABA (Strike The Gold- Tekyıldız/Mountain Cat) da dördüncü olarak ayrıldı.
 
BLAZE TO WIN için koşunun bitiriş derecesi 1.53.43 olurken, farklar 3 Boy - 1,5 Boy – Boyun şeklinde gerçekleşti.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: Böyle de kötü ancak ben yatarı ... |Maneko: tşk ederim mandrake |İso2: Teşekkürler, Maneko bey... |Maneko: Tebrikler |mandrake: Tebrik ederim Maneko |