TJK TV

SGK Elazığ İl Müdürlüğü Koşusu'nu ATAŞTACUS Kazandı

Elazığ Hipodromu'nda, 10 Temmuz Pazartesi akşamı düzenlenen ve programın en önemli koşusu olan SGK Elazığ İl Müdürlüğü Koşusu, saat 20.00'de gerçekleşti.
 ATAŞTACUS
2017 yılı Sosyal Güvenlik Kurumu Elazığ İl Müdürlüğü Koşusu'nu (KV-6) Sadullah Taş'ın sahibi olduğu, Ö.S. Necmettin Eliyeşil tarafından yetiştirilen 5 yaşındaki doru erkek safkan ATAŞTACUS (Yonaguska - Dynamare / Sea Hero) jokeyi Menderes Avşar idaresinde kazanmayı başardı.
 
3+ yaşlı safkan İngiliz atlarının birincilik için mücadele verdiği koşu, kum pistte 1800 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 32.500 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikinciliğini, eküri safkanlardan KING UGLY (Velociraptor - Ayrılma Zamanı / Bizim Ayancıklı) elde ederken, son atakları ile SILVERADO (Indigo Red - Summer Queen / Tomba) üçüncü, SIMENTAL (Divine Light - Sorgun Kızı / Mujdahit) isimli safkan ise tabelayı tamamlayan isim oldu.
 
Kazanan ATAŞTACUS için koşunun bitiriş derecesi 2.02.88 olurken, farklar  5 Boy - 2,5 Boy - Burun  şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Philadelphia... |Amisos55: son ayak 1-13 Eküri idi gözünü ... |İso2: Kenilworth... |İso2: Finger... |İso2: Bu kupon 4.ayaktan 2 misli 77, ... |