TJK TV

Kazançlı Bilet Ödemeleri Vakıfbank Şubelerinden Tahsil Edilebilecek

1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere net 7000 TL üstü kazançlı bilet ödemeleri tüm Türkiye’de bulunan Vakıfbank şubelerinden yapılabilecek.
 
Hali hazırda net 7000 TL altı kazançlı bilet ödemelerinin tüm Türkiye’de bulunan sabit ganyan bayileri başta olmak üzere Hipodrom gişelerinden de yapılabildiği sistemde 1 Ağustos’tan itibaren geçerli olmak üzere yarışseverlere kolaylık sağlayacak şekilde değişiklikler yapılacaktır.
 
Buna göre net tutarlar geçerli olmak üzere;
 
7000 TL altı tüm kazançlı bilet ödemeleri sabit ganyan bayileri ve TJK Hipodrom gişeleri, 7000 TL ile 100.000 TL arası tüm kazançlı bilet ödemeleri Vakıfbank şubeleri 100.000 TL ve üstü tüm kazançlı bilet ödemeleri TJK hipodromları vasıtası ile yapılacaktır.
 
Biletlerini TJK e-bayi üzerinden oluşturan ve kazançlı bilet ödemelerini bu kanal üzerinden sağlayan yarışseverler için herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.
 
Yarışseverlerimizin 2017 yılı için geçerli olmak üzere brüt kazançlı bilet tutarlarının net tutara dönüşmesini hesaplamaları adına aşağıda örnek tablolar sunulmaktadır.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |