TJK TV

Prof. Dr. Mecdi Ramazanoğlu Koşusu’nu ŞEKER HANIM Kazandı

14 Temmuz Cuma akşamı, Preveze Koşusu ve Atilla Özsoy Koşusu ile birlikte, programın bir diğer kupalı mücadelesi olan, 1981 yılında kaybettiğimiz merhum Asli Üyemiz Prof. Dr. Mecdi Ramazanoğlu adına düzenlenen koşu, programın 2. mücadelesi olarak gerçekleşti.  

ŞEKER HANIM

Programın ilk kupalı mücadelesi olan 2017 yılı Prof. Dr. Mecdi Ramazanoğlu Koşusu'nu (KV-7/D); Hasan S. Ekinci'nin yetiştiricisi ve sahibi olduğu, ŞEKER HANIM (Victory Gallop - Şeker Ayşe / Barnato) isimli dişi tay, Furkan Yüksel idaresinde kazanmayı başardı.  

2 yaşlı 4 dişi İngiliz tayının mücadele verdiği koşu, çim pistte 1200 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 60.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikinciliğini, GÜLMELEK (Mendip-Miss Disco/Gold Away) elde ederken, MAKSIMONNA (Agresivo-Pharma West/Gone West) üçüncü, İNCİ BONCUK (Scream To Scream-Hızelin Kızı/Old Bond) ise tabelanın son basamağının sahibi oldu.   

Kazanan ŞEKER HANIM  için koşunun bitiriş derecesi 1.12.95 olurken, farklar 4 Boy - 4,5 Boy - Uzak  şeklinde sonuçlandı. 

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Tuşlama hatasından gitti, 227 ... |İso2: Belmont.. |İso2: Will |İso2: Philadelphiaa... |İso2: 2.misli oldu... |