TJK TV

Kocatepe Koşusu'nu COPPERFIELD Kazandı

19 Temmuz Çarşamba İstanbul yarış programının en önemli koşusu olma özelliğine sahip Kocatepe Koşusu (Açık-G3), günün 6.mücadelesi olarak saat 17.00'de gerçekleşti.

COPPERFIELD

Hilmi Erakman Koşusu ile birlikte, programın bir diğer önemli koşusu olan Kocatepe Koşusu (Açık-G3), 3 yaşlı İngiliz taylarının katılımıyla gerçekleşti. Günün bu en önemli mücadelesini; Duygu Fatura'nın sahibi olduğu, S. Selman Taşbek tarafından yetiştirilen al erkek safkan COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde kazanarak, başarılı yarış kariyerine Kocatepe Koşusu galibiyeti de eklemeyi başardı. COPPERFIELD bugün aldığı 16. startında 10. birinciliğine ulaşmış oldu.

3 yaşlı safkan İngiliz taylarının mücadele verdiği bu önemli koşu, çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 130.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun, kazanan COPPERFIELD arkasında ikinciliğini, OĞLUM BERATIM (Dai Jin - Sly / Monsun) elde ederken, BABADOĞAN (Lion Heart - Momentum / Lockton) üçüncü, NAMTAR (Pressing - Sweet Falcon / Always A Classic) isimli tay ise tabelayı tamamladı.
 
Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.22.93 olurken, farklar 4 Boy - 2 Boy - Burun şeklinde sonuçlandı.

..: mandrake :..

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

admin: Tebrikler |mandrake: Tebrikler Maneko |maneko: güzel temennin için tşk ederim ... |İso2: Tebrikler... |İso2: Güzel kuponlar peş peşe gelece ... |