TJK TV

Dernek Koşuları Çarşamba günü Veliefendi Hipodromu'nda Gerçekleşecek

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda, 27 Eylül Çarşamba gününün 10 koşulu yarış programında; T.Y.A.Y.S.D (Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği) (G2),  S.İ.A.Y.S.D. (Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği) ve S.A.A.Y.S.D. (Safkan Arap Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği) koşuları düzenlenecek. Dernek koşularının yanı sıra, H. Fatih Türeray Koşusu da (KV-7) bu özel programın bir diğer önemli randevusu.
 
T.Y.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu (G2)
 
2 yaşlı safkan İngiliz erkek taylarının katılacağı T.Y.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu, çim pistte 1400 metre mesafede gerçekleştirilecek. Birincilik ikramiyesi 200.000 TL olan koşuda 6 safkan start alacak. Saat 16.30'da başlayacak bu önemli koşuda yer alacak safkanlar, şu şekilde sıralandı;  ALAÇATI AĞASI, ARMONDO, EMPEROR SION, GÖĞÜSGEREN, HAS ve LAST SHADOW isimli taylar katılacak.

S.İ.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu (G2 / D)
 
2 yaşlı safkan İngiliz dişi taylarının katılacağı S.İ.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu, çim pistte 1400 metre mesafede gerçekleştirilecek. Birincilik ikramiyesi 200.000 TL olan koşuda 6 safkan start alacak. Koşuda yer alacak safkanlar; MY WILL, NOISY, PEARL GEM, RUN FOR DERYA, VALENCIA, YELE ve YOLANDA olarak sıralandı. Koşunun başlama saati ise 15.00.

S.A.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu (G2 / DHÖ)
 
4 yaşlı safkan Arap atlarının katılacağı S.A.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu, çim pistte 1900 metre mesafede gerçekleştirilecek. Birincilik ikramiyesi 200.000 TL olan koşuda, 9 safkan birincilik mücadelesi verecek. Koşuda şu safkanlar start alacak: ALPTUĞHAN, ALTINCI HİS, BENYOĞUM, DENİZİM, ERTEMİZ, GÜRSU, MADRABAZ, OĞLUM EMİR ve SAADIN GÜCÜ.

H. Fatih Türeray Koşusu (KV-7)
 
27 Eylül Çarşamba gününün bir diğer kupalı mücadelesi olan H. Fatih Türeray Koşusu (KV-7) programın 4'ncü mücadelesi olarak saat 14.30'da gerçekleşecek. Çim pistte 2100 metre mesafede gerçekleşecek koşunun birincilik ikramiyesi 60.000 TL olurken, koşuya; BAYBAŞKAN, FAIR MONT, RYAN AREL, STALLION FALCON, MASAI MARA, BURGUNDY BLUE ve SOLO TURK isimli, 3+ yaşlı safkan İngiliz atları katılacak.

..: Amisos55 :..

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: mükemmel |admin: Tebrikler |admin: Tebrikler |Maneko: Tebrikler |mandrake: Teşekkür |