TJK TV

Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Der. Koşusu’nu Kazanan LAST SHADOW Oldu

1943 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan itibaren yarışçılığımızın gelişmesi ve yarış atı ıslahı için yoğun çaba harcayan Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği adına düzenlenen koşu, 27 Eylül Çarşamba İstanbul yarış programının son kupalı mücadelesi olarak saat 16.30'da gerçekleşti.

2017 yılı Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Koşusu'nu (Açık-G2/E/TR) Barış Durdağ'ın sahibi olduğu, Oğuz Tekcan tarafından yetiştirilen al erkek safkan LAST SHADOW (Kaneko - Good Memory / Bosporus) jokeyi Ahmet Çelik idaresinde beyaz bayrak ayna yaparak kazanmayı başardı.

Çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden düzenlenen,  200.000 TL birincilik ikramiyesi olan tamamı erkek 6 tayın start aldığı bu önemli koşunun ikinciliğini, Halis Karataş idaresindeki GÖĞÜSGEREN (Victory Gallop - Mekin / Fantastic Fellow) elde ederken, bariyer dibine yakın etkili atakları ile EMPEROR SION (Lion Heart - Dame de Sion / Collage Chapel) Murat Gündüzeli ile üçüncü, Selim Kaya ile Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Koşusu'na katılan ARMONDO (Mehmet Bora - Judiana / Dolphin Street) ise tabelanın son basamağının sahibi oldu.
 
Kazanan LAST SHADOW için koşunun bitiriş derecesi 1.22.52 olurken, farklar 3,5 Boy - 2 Boy - 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |mandrake: teşekkür ederim |Admin: Tebrikler |İso2: Antalya kuponumu yanlışlıkla 2 ... |İso2: Teşekürler, Mandrake bey bol ş ... |