TJK TV

51. IFHA Uluslararası Konferansı Paris'te Gerçekleştirildi

Uluslararası Yarış Otoriteleri Federasyonu IFHA'nın 51. Uluslararası Konferansı ve Genel Kurulu, 02 Ekim Pazartesi günü, 50 ülkeden 150'den fazla delegenin  katılımıyla Paris’te Fransız Jokey Kulübü France Galop'nun merkezinde gerçekleştirildi.

IFHA Başkanı Louis Romanet’nin Başkanlığında düzenlenen oturumlarda, Teknik Danışma Komitesi (TAC) ile Uluslararası Derecelendirme ve Yarış Planlama Danışma Komitesi’nin yıllık ilerleme raporları açıklandı.

Horse Racing Ireland CEO’su Brian Kavanagh ve Curragh Raceourse Ltd. CEO’su Derek McGrath ile France Galop Genel Müdürü Olivier Delloye ve France Galop Pazarlama  Direktörü Fabrice Favetto Bon, Curragh ve Longchamp Hipodromlarının renovasyonuna ilişkin birer sunum gerçekleştirdi.

Japonya Yarışçılık Birliği (JRA) Başkan ve CEO’su Masayuki Goto, PMU Başkan ve CEO’su Xavier Hürstel ile Hong Kong Jokey Kulübü Müşteri ve Pazarlama Direktörü Richard Cheung, IFHA Başkan Yardımcısı Winfried Engelbrech-Bresges’in moderatörlüğünü yürüttüğü oturumda “Uluslararası Strateji – Yerel Pazardan Global’e Geçmek” adlı konu başlığı tartışıldı.

Avrupa ve Akdeniz Stud Book İrtibat Komitesi Eş Başkanı Dr. Paul Marie Gadot ile IFHA Teknik Danışmanı ve TAC Başkan Yardımcısı Paull Khan,  Brian Kavanagh’nın moderatörlüğünde Avrupa Yetiştiricilik ve Yarışçılık Sektörünün karşılaştığı sorunlara değinildi.

Avrupa ve Akdeniz Yarışçılık Federasyonu'nun çalışmalarının Federasyon Genel Sekreteri Dr. Paull Khan tarafından sunulduğu konferansta yasaklı maddeler ve yarış atlarının emekliliğinde bakımı  gibi konularda da sunumlar ve tartışmalar gerçekleştirildi.  

IFHA 51. Uluslararası Konferansı’nda ülkemiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Kulübümüz Yönetim Kurulu ve Genel Müdürlüğü'nce temsil edildi.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |