TJK TV

Şerafettin Gedik Koşusu'nu COGENERATION Kazandı

(G1) Harem Koşusu ile birlikte, 8 Ekim Pazar İstanbul yarış programının bir diğer kupalı mücadelesi olan merhum Asli Üyemiz Şerafettin Gedik adına düzenlenen koşu, 9 koşulu programın 6. mücadelesi olarak saat 16.00'de gerçekleşti.

2013 yılında aramızdan ayrılan, merhum Üyemiz Şerafettin Gedik adına düzenlenen koşuyu (KV-7) Vefa İbrahim Aracı'nın sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru erkek tay COGENERATION (Lion Heart - Yeso / Sixties Icon) jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanarak geçilmezlik unvanını sürdürdü.
 
Çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden düzenlenen, 60.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve 2 yaşlı  9 tayın start aldığı koşunun ikinciliğini, CANKILIÇ (Dai Jin - Amaya / Sri Pekan) elde ederken, SEMİH BEY (Powerscourt - Haevens Help / Royal Academy) üçüncü, son atakları ile MOLTO BENE (Scarface - Primadonna / Halling) isimli tay ise tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kazanan COGENERATION için koşunun bitiriş derecesi 1.40.19 olurken, farklar  1,5 Boy - 4,5 Boy - 3,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

..: mandrake :..

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |Amisos55: Sağolasın |İso2: Tebrikler, Amisos bey... |Admin: Merhaba @iso2 haklısınız sağlı ... |İso2: Sayın Admin, bu kupon tuttu. b ... |