TJK TV

Hazım Rıza Gözlükçü Koşusu'nu GÜLE GÜLE Kazandı

Cumhuriyetimizin 94. yılını kutladığımız bu özel günde, İstanbul yarış programının Vali Koşusu ile birlikte bir diğer kupalı mücadelesi olan Eski Başkanlarımızdan Hazım Rıza Gözlükçü adına düzenlenen koşunun 2017 yılı galibi (Açık-G3/D/DHÖ) Nancy Kibar'ın sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru dişi tay GÜLE GÜLE (Caş - İntisar / Odinhan) oldu. Bu önemli koşuya Halis Karataş ile katılan GÜLE GÜLE son olarak, 3 yaşlı Arap taylarının en önemli koşularından biri olan Hatay Koşusu'nda (G1) start almış ve bu mücadeleyi TALİPHAN isimli safkanın arkasında ikinci olarak tamamlamıştı.

Çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden düzenlenen, 130.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve 3 yaşlı  7 dişi Arap tayının start aldığı Hazım Rıza Gözlükçü Koşusu'nda ikinciliği, Alaattin Küründük ile bu koşuya katılan MADAM ELLİ (Uçanbey - Onbir Ayın Sultanı / Odinhan) elde ederken, değişen jokeyi Uğur Polat ile start alan DÜŞLEM (Turbo - Edo / Evren 1) üçüncü, KARACAGÜZELİ (Yaşarcık - Çöpsüz Üzüm / Gürbatur) ise Ahmet Çelik ile tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kazanan GÜLE GÜLE için koşunun bitiriş derecesi 1.36.44 olurken, farklar1,5 Boy - 5 Boy - 3 Boy  şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Philadelphia... |Amisos55: son ayak 1-13 Eküri idi gözünü ... |İso2: Kenilworth... |İso2: Finger... |İso2: Bu kupon 4.ayaktan 2 misli 77, ... |