TJK TV

Muğla Koşusu'nu HARUNHAN Kazandı

3 Aralık Pazar günü, İzmir Şirinyer Hipodromu'nda düzenlenen ve programın tek kupalı mücadelesi olan Muğla Koşusu, son derece keyifli bir mücadeleye sahne oldu.

Programın 5. koşusu olarak gerçekleşen 2017 yılı Muğla Koşusu'nu (KV-9),Abdullah Akdemir'in sahibi olduğu, Faruk Ateş tarafından yetiştirilen al erkek tay HARUNHAN (After Market - Ocean Queen / Bizim Ayancıklı)jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde kazanmayı başardı. Üst üste 2., toplamda ise 5. birinciliğine uzanan tay son olarak, 9 Kasım tarihinde katıldığı Kitvak Koşusu'nu (KV-8) bugünkü jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Kum pistte 1200 metre mesafe üzerinden düzenlenen, 72.500 TL birincilik ikramiyesi olan ve 2 yaşlı  5 safkan İngiliz tayının start aldığı Muğla Kalesi Koşusu'nda ikinciliği, INDIAN DADY (Green Gönen - Lakshmi / Barathea) elde ederken, RUN FOR VICTORY (Victory Gallop - Beeline / Royal Abjar) üçüncü, OBRADA (Lion Heart - Mamma Mia / Royal Abjar) ise tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan HARUNHAN için koşunun bitiriş derecesi  1.14.82 olurken, farklar  1 Boy - Burun - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

mandrake: tebrikler |admin: Hayırlı bayramlar arkadaşlar ... |Maneko: Hayìrli bayramlar olsun |Maneko: Teprikler |mandrake: Herkese İyi Bayramlar Diliyoru ... |