TJK TV

5. At ve Binicilik Fuarı Veliefendi Hipodromu’nda Başladı

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşen açılış töreni ile başladı.

5. At ve Binicilik Fuarı Veliefendi Hipodromu’nda başladı

Ziyaretçilerin 3 gün boyunca birbirinden heyecanlı şovlarla eğlenceli vakit geçireceği Fuar, 11-12-13 Mayıs tarihlerinde  11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Açılışta Ekol Fuarcılık Genel Direktörü İlker Altun, Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Atıf Bülent Bora ve TJK adına Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından fuar katılımcıları arasından kazananlara ödülleri verildi ve toplu kurdele kesimi gerçekleştirilerek fuarın resmi açılışı yapıldı.

Bu yıl 5’inci kez düzenlenecek olan, Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle, fuarı festivale dönüştürmeyi amaçlıyor. Atçılık ve binicilik sporunun dünya markalarının katılımıyla düzenlenecek olan fuar, birbirinden neşeli etkinlikleriyle 3 gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. 

0 ülkeden, 43 katılımcı ile 68 markanın temsil edildiği Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show’u en az 10 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

İso2: Basiretiniz bağlanmış, Mandrek ... |mandrake: Bilin bende son ayak hangi at ... |İso2: Teşekkürler MANEKO bey bol şan ... |maneko: tebrikler |mandrake: Tebrikler |