TJK TV

Preveze Koşusu'nu RUNNER BULL Kazandı

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda,  14 Temmuz Cuma gününün en önemli koşusu olma özelliğine sahip Preveze Koşusu (Açık-A3), programın 6. mücadelesi olarak saat 20.30'da gerçekleşti.

RUNNER BULL

3 yaşlı İngilizlerin bu önemli randevusunu;   Nurbiye Gülerce'nin sahibi olduğu, Mustafa Berberoğlu tarafından yetiştirilen doru erkek safkan RUNNER BULL (Victory Gallop - Sun Cat / Mountain Cat) jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı.

Tamamı erkek üç yaşlı 8 safkan İngiliz tayının katılımıyla, kum (sentetik) pistte 1500 metre  mesafede gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 115.000 TL olan koşuyu; Akın Sözen'le start alan YENİLMEZ (Kaneko-Solitaire/Royal Abjar)  ikinci, Mustafa Çiçek'in idaresindeki AYRTON (Victory Gallop-Fiyo/Native Procida)  üçüncü, Uğur Polat idaresindeki GOLD FOOT (Bosporus-Wait For Spring/ Seeking The Gold) ise dördüncü olarak tabelayı tamamladı.

Koşuyu kazanmayı başaran RUNNER BULL için koşunun bitiriş derecesi 1.30.67  olurken, farklar 3,5 Boy - 3,5 Boy - 2,5 Boy  şeklinde oluştu.

..: Ayhan :..

HESAP MAKİNESİ

Son Yorumlar

Sever2232: |Ayhan: Son 2 ayak kapali ama patlamiy ... |Ayhan: Bu kupono tutar |Selin21: :( |İso2: SAYIN yönetici. Şanlı Urfa kup ... |